BAKALÁŘI Rozvrh hodin

Aplikace Rozvrh hodin od společnosti BAKALÁŘI software s.r.o. je rozvrh hodin
s interaktivním generátorem, který je napojen na školský systém Škola OnLine.

rozvrh

Základní data (třídy, skupiny, předměty, učitelé, ...) jsou načítána ze Školy OnLine. Vše ostatní je již součástí rozvrhu hodin. Od definování úvazků, přes tvorbu až po přenos dat vytvořeného rozvrhu zpět do systému Škola OnLine.

Při tvorbě rozvrhu můžete kombinovat ruční nasazování hodin do rozvrhu a automatické generování rozvrhu. Záleží čistě na vás, jaký styl práce si v dané době vyberete.

Program pomáhá tvůrci rozvrhu hlídat kolize, ukazuje prostor pro nasazení jednotlivých lístků, hledá možné výměny a přesuny hodin. To vše při současném pohledu do více rozvrhů tříd, učitelů, místností. Samozřejmostí je dělení na libovolné skupiny, včetně mezitřídních skupin a práce ve více týdenních cyklech.
Při generování jsou přednostně vyhledávány hodiny, jejichž nasazení by později mohlo způsobit potíže. Nasazování probíhá automaticky. Činnost generátoru však lze sledovat, kdykoliv ji přerušit a nasazování ručně korigovat dle potřeby.

Data rozvrhu máte bezpečně uložena na cloudovém serveru, proto je potřeba být
při práci s aplikací připojen k internetu.

Pro seznámení s aplikací jsme pro vás připravili video, které vás seznámí s programem a ukáže vám, jak postupovat při sestavení rozvrhu.

Vyzkoušejte si práci s aplikací BAKALÁŘI Rozvrh hodin. Stačí se jen zaregistrovat.

Může se hodit
Rychlý začátek Více informací
Video manuál Více informací
Registrace Více informací