Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Máme tu další týden testování žáků a učitelů na onemocnění COVID-19 ve školách. A jak už se stává zvykem, s tím přichází i nová verze systému Bakaláři.
A co víc, připravili jsme pro vás video, kde vás provedeme evidencí testování a přípravou dat pro hygienické stanice. 
Co je nového v Bakalářích

V rámci nové aktualizace systému Bakaláři jsme podle aktuálních požadavků zdokonalili a odladili výstupy pro krajské hygienické stanice.
Při zápisu testování žáků jednotlivými třídními jistě využijete novou funkčnost při generování dat o pozitivních osobách za celou školu. Jedná se o přehled tříd, které již mají testování zapsáno a které ještě ne.   
A v neposlední řadě jsme v desktopové třídní knize připravili sestavu na přehled kontaktů s daným učitelem

Abyste měli všechny nové věci i vy, stačí provést aktualizaci systému. V těchto dnech doporučujeme provádět aktualizaci téměř denně, protože se snažíme na aktuální požadavky reagovat v co nejkratší době.  
Podívejte se, jak na testování a předávání dat

Chcete se dozvědět, jak se v Bakalářích eviduje testování a jak se připravují data pro krajské hygienické stanice? Není nic jednoduššího, než kliknout na odkaz níže a podívat se na video, které jsme pro vás připravili. 
Přihlaste se k odběru našeho YouTube kanálu a budete o nově vydaných videích vědět mezi prvními. 
Máte-li nějaké dotazy, neváhejte a ozvěte se nám na e-mailovou adresu podpora@bakalari.czpřípadně zavolejte na telefonní číslo 466 566 982.
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail