Více se dozvíte v následujícím e-mailu. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vyvíjíme nový, zásadně účinnější reklamní systém pro školy a vzdělávací organizace. 
Pomáháme institucím komunikovat na žáky a rodiče jednodušeji, cíleněji a efektivněji.
Cílíme přesněji než Facebook nebo Google. Vaši školu a vaše sdělení můžeme propagovat například jen deváťákům a jejich rodičům na školách v okolí do 30km. Neplatíte za propagaci irelevantním cílovým skupinám.

Informační bannery umísťujeme v systému Bakaláři a Škola OnLine nepřehlédnutelně  na webu a v mobilní aplikaci.
Umíme už dnes oslovit žáky a jejich rodiče na 75 % základních a středních škol.
Propagace ve školním roce 2021/2022

Spouštíme příjem rezervací na termíny propagace ve školním roce 2021/2022, ale nabízíme i možnost otestovat funkčnost systému již letos v červnu. 

O cenách pro školní rok 2021/2022 budeme informovat v následujících měsících. V červnu a během letních prázdnin můžete propagovat v testovacím režimu za 10 Kč za proklik bez DPH a bez dalších fixních poplatků. V případě, že máte zájem o rozsáhlejší komunikaci (déle než jeden týden, celorepublikově, nebo na více ročníků…), kontaktujte nás a my připravíme cenu přímo pro vaši kampaň.  

Prezentace školy bude exkluzivní. Banner žádné jiné školy se nebude v rezervovaném termínu žákům a jejich rodičům zobrazovat. I když rezervace není závazná, nemůžeme vám termíny bez ní garantovat. Termíny budou rezervovány postupně tak, jak budou přicházet. Pokud máte zájem
  • nabídnout své letní kroužky, kempy a kurzy těm, kterým se v létě budou hodit nejvíce
  • nebo oslovit ty, co neuspěli v prvním kole přijímaček
  • nebo si rezervovat termín v průběhu příštího roku,
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Tvůrce nejrozšířenějších školních informačních systémů v České republice
Bakaláři a Škola OnLine.

facebook facebook web e-mail