Seznamte se s moduly, které vám Bakaláři nabízí.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Víte, co všechno Bakaláři umí?

V průběhu krizových opatření jsme vám pravidelně zasílali Speciální zpravodaj. Mnozí z vás byli mile překvapeni – objevili jste totiž nové funkcionality, které jste do té doby nevyužívali. Rozhodli jsme se proto připravit další seriál newsletterů, v němž vás podrobně seznámíme se všemi našimi moduly.
Pokrytí a správa veškeré školní agendy

Většina škol si Bakaláře spojuje se Známkami, Třídní knihou, Domácími úkoly a Rozvrhem hodin. Věděli jste ale, že můžete používat také Platební modul, modul Školní družina, Ankety či Poradnu? Připraveni jsme na vše, co se vedení a správy školy týče, a to včetně nejmenších detailů.
Bohaté doplňkové služby

Kromě pestré škály modulů vás Bakaláři překvapí i mnoha doplňkovými službami a také možnostmi napojení na další externí systémy. Využít je můžete jak ke kompletní evidenci žáků, zaměstnanců, tak třeba i knih a dalšího inventáře. Bakaláři vám usnadní rovněž agendu spojenou s GDPR, poslouží ale i jako všestranný komunikační nástroj mezi školou, žáky a rodiči.

Sledujte proto náš nový seriál a začněte využívat Bakaláře naplno! Ušetříte si spoustu času, získáte přehled o tom, co Bakaláři vše nabízí. Zavedení modulů do praxe pak bude pro vás snazší.
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail