Připravili jsme malé shrnutí, co vše jsme za tu dobu společně zvládli. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Ukončení speciálního zpravodaje COVID-19

Život se nám pomalu vrací do normálních kolejí, žáci do školních lavic a my pevně věříme, že od nového školního roku bude vše fungovat jako dříve.
Slovo závěrem ...

"Máme za sebou náročné období, kdy jsme byli nuceni velice rychle reagovat na doslova turbulentní změny, které postavily celou společnost do nové a neznámé situace. Museli jsme přejít na systém výuky na dálku a začít řešit efektivně komunikaci mezi školou a rodinou online. Mnoho z vás objevilo kouzlo našich modulů, které jste do té doby plně nevyužívali. Pevně věřím, že vám náš systém Bakaláři pomohl a stále pomáhá toto období zvládat v pohodě a s přehledem. Za celý tým společnosti Bakaláři bych vám rád touto cestou poděkoval za vaši vstřícnost, obětavost i kreativitu, se kterou jste se k celé situaci postavili. Máte náš obdiv!"
Tolik slova našeho generálního ředitele Mgr. Antonína Blatného. 
Jednadvacátý díl, díl poslední ...

Po celou dobu krizových opatření jsme zde byli pro vás. Připravili jsme proto malé shrnutí, co vše jsme za tu dobu společně zvládli, a to i díky vaší zpětné vazbě, která nám velmi pomáhala. 
Celkem jsme vám zaslali 20 newsletterů Speciálního zpravodaje s aktuálními informacemi, radami a tipy.
  • Připravili jsme speciální sestavy reflektující krizová opatření.
  • Věnovali jsme se rozvoji e-learningu.
  • Výukové zdroje jsme obohatili o Maturitní angličtinu.
  • Za velice přátelskou cenu jsme vám zajistili Zápisy Online dětí do 1. tříd.
  • Zavedli jsme pro vás právní poradnu.
  • Ve spolupráci s našimi partnery jsme vám nabídli možnosti k výuce na dálku, správu školy či přístup na výukové portály.
  • Uvedli jsme do provozu informační kanál, pomocí kterého jsme vám zprostředkovali informace např. od Policie ČR či Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost. 
  • A mnoho dalšího...
Velké díky patří pracovníkům naší technické podpory, kteří reagovali na vaše aktuální požadavky, komunikovali s vámi i na nově zřízeném Webchatu, radili vám, jaký nástroj použít či jak řešit běžnou denní agendu v těchto nestandardních podmínkách. 

Ještě jednou vám děkujeme za vaši spolupráci.
Potřebujete si znovu přečíst některé z informací, které jsme vám posílali v minulosti? Navštivte následující stránku, kde je pro vás připraven přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje. Na této stránce vždy najdete přehled všech informací, které vám budeme zasílat.
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail