Přečtěte si naše tipy, jak se vypořádat s bezpečnostními opatřeními.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Už v předmětu zprávy jsme uvedli dva názvy, která vás mohou vyděsit – WEBCHAT a WEBCAST. Nebojte se, vše vám vysvětlíme v tomto e-mailu. Věříme, že vám nové informace budou užitečné a stanou se vám inspirací.
 
Už podle názvu je patrné, že se vše bude točit kolem webu, a to kolem dvou služeb, které máte díky internetovému připojení k dispozici.   

WEBCHAT - Komunikujte
s oddělením Podpory Bakalářů pomocí chatovacího okna

Snažíme se vám být co nejvíce nápomocni. S tím souvisí i naše snaha rozšířit hodiny, kdy jsme vám k dispozici a kdy se na nás můžete obracet s jakýmikoliv dotazy, abychom vám mohli pomáhat např. se zaváděním nových modulů do praxe. 
Zavedli jsme proto v  každý pracovní den od 15:00 do 17:00 hodin WEBCHAT, přes který s námi můžete komunikovat. 
Naším cílem je, aby byl prioritně   k dispozici pro vás, pro školy. Proto je  přístupný jen z portálu systému Bakaláři. Musíte si ale provést update tohoto modulu pomocí Aktualizace systému. Poté zde budete mít k dispozici tlačítko pro spuštění webchatu. Jelikož se jedná o novou službu, kterou jsme pro vás zavedli v co nejkratší době, odpusťte nám prosím případné malé nedostatky, které se mohou vyskytnout při zkušebním provozu.
WEBCAST - Online vzdělávání v době koronaviru
A co je WEBCAST? Jinými slovy internetové vysílání pořadu. A my vás chceme na jeden takový pozvat. Firma Deloitte Česká republika pořádá ve  čtvrtek 19. 3. 2020 od 10:00 do 11:30 hodin  pořad na téma Online vzdělávání v době koronaviru  
Pokud se chcete dozvědět, jak lze rychle a efektivně nahradit výuku ve školních lavicích, neváhejte a přihlaste se na webcast Stačí kliknout na tlačítko Registrovat  a zadat svoji e-mailovou adresu. Na této stránce také naleznete podrobnější informace akci, která je zcela zdarma a je určena jak pro ředitele, tak i pro učitele všech typů škol.
Potřebujete si prohlédnout nějaký předcházející díl? Není problém.
Na stránkách Bakalářů jsme pro vás připravili přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje. 
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail