Přečtěte si naše tipy, jak se vypořádat se vzniklou situací.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo 27. 4. 2020 vyhlášku č. 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020. Zároveň vydalo metodiku, podle které by školy měly žáky v tomto období hodnotit.
Jak se připravit na hodnocení žáků?
Vydali jsme pro vás novou aktualizaci systému, kde jsme zapracovali požadavky, které jsou nutné ke splnění výše uvedené vyhlášky o hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020 pro § 3  "Zvláštní pravidla pro žáky konající závěrečnou nebo maturitní zkoušku". 

V čem úprava spočívá? 

Mezi Dodatkové známky se automaticky přidá známka prospěl / prospěla a přiřadí se ji příslušná zkratka. Pokud je to možné, pak písmeno P, jinak systém vybere jiné volné písmeno. Toto písmeno budete moci v případě potřeby zadat při hodnocení žáka z daného předmětu.
Druhy hodnocení se upraví tak, že žák se známkou prospěl / prospěla nemůže mít na vysvědčení prospěl(a) s vyznamenáním. 
O úspěšné úpravě systému bude každý učitel informován následující zprávou.  
Aby vše fungovalo, jak má…

Stačí si nainstalovat aktuální verzi systému Bakaláři. To provedete pomocí modulu Aktualizace systému, kde potvrdíte instalaci nejnovějších verzí jednotlivých modulů.
Automatická aktualizace systému 

Chcete mít vždy aktuální verzi systému Bakaláři zcela bez starostí? V modulu Aktualizace systému vyberte Automatickou aktualizaci a dále se už o nic nemusíte starat. Aktualizací si zajistíte neustálý upgrade aplikace pro hladký provoz, k dispozici budete mít i všechny vydané novinky a úpravy v systému. 
Potřebujete si znovu přečíst některé z informací, které jsme vám posílali v minulosti? Navštivte následující stránku, kde je pro vás připraven přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje. 
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail