Přečtěte si naše tipy, jak se vypořádat s bezpečnostními opatřeními.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Maturitní angličtina obohatila Výukové zdroje

V pondělí tento týden jsme vám posílali náš zpravodaj týkající se výhod našeho e-learningu. Uvědomujeme si, že aktuální netradiční situace postavila mnoho z vás před otázku, jak co nejlépe vést výuku žáků. 
Pospíšili jsme si, jak jen to šlo, a naši programátoři pro vás během úterý zprovoznili Maturitní angličtinu. Najdete ji nově v modulu Výukové zdroje. 
Pomoc maturantům v pravou chvíli
Naše maturitní angličtina je vskutku nabitá relevantními zdroji. Studenti zde najdou celkem 132 odkazů jak k ústní, tak písemné části testu.

Procvičovat mohou slovní zásobu, gramatiku i konverzační dovednosti. Otestovat mohou své znalosti pomocí kvízů, či si pilovat výslovnost a poslouchat videa s rodilými mluvčími. Přehledně jsou zde také zpracována jednotlivá témata k ústní zkoušce. Najdou zde rovněž mnoho tipů na online aplikace či slovníky, které stojí za pozornost.
Nezapomeňte proto o maturitní angličtině informovat své žáky!
Podívejte se na náhledy obrazovek
Témata i u běžné výuky
Maturitní témata se zobrazují i u běžné výuky angličtiny na střední škole. A jak? Podle toho, jaké téma zrovna žáci probírají v hodině, se jim zobrazuje přednostně i dané téma. Krásně se tak propojí výuka na dálku s možnostmi samostudia.
Potřebujete si prohlédnout nějaký předcházející díl? Není problém.
Na stránkách Bakalářů jsme pro vás připravili přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje. 
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail