ZN0048

tisk přihlášek na SŠ, VOŠ, nástavbové studium na obyčejný kancelářský papír

9. 1. 2009

Krátce

Lze tisknout přihlášku na SŠ, VOŠ nástavbové studium na obyčejný kancelářský papír?

Popis

Dle § 60 školského zákona podává uchazeč přihlášku ke vzdělávání ve střední škole na předepsaném tiskopisu. Nikde se však neuvádí (potvrzeno dotazem na MŠMT), že je povinný formulář SEVT. Pouze musí být dodržen vzor zveřejněný na stránkách MŠMT. Tiskové sestavy z programu Bakaláři tento vzor splňují.
V dialogu před tiskem lze volit, zda se bude tisknout na kancelářský papír či na formulář SEVT.

Formuláře SEVT se mohou lišit (např. byl vydán nový formulář, který opravil chybné vyplnění řádku chování hodnotami pololetí 1 2).
Nové formuláře jsou k dispozici na www.bakalari.cz.

Naopak "zápisový lístek" (dle vzoru z vyhlášky 394 ze dne 17.10.2008) musí být na formuláři SEVT (s vodotiskem a jednoznačným znakem).

Klíčová slova

přihláška přihlášky přihlášku formulář kancelářský papír